Aynı araç birden fazla yetki belgesine kayıt ettirilebilir mi?

Aynı araç birden fazla yetki belgesine kayıt ettirilebilir mi?

Aynı araç birden fazla yetki belgesine kayıt ettirilebilir mi?

Hayır. KTK Madde 18 a ya bknz.